Ciągniki Ursus – polska tradycja, wysoka jakość

Ursus to popularna polska marka ciągników rolniczych. Ursus S.A. to firma działająca na polskim rynku od ponad 120 lat. Łączy ona w sobie tradycję i nowoczesność jak również gwarantuje wysoką jakość swoich produktów. To firma, która ciągle się rozwija i ulepsza swoje produkty.

Ursus – popularna i ceniona marka w gospodarstwach

Spółka Ursus to jedna z najstarszych polskich marek, która oferuje różnego rodzaju urządzenia, pojazdy i maszyny rolnicze. Są one doceniane zarówno w Polsce jak i na świecie, marka ta rozwija się i podpisuje coraz to nowe kontrakty i umowy z wieloma zagranicznymi firmami. Ciągniki rolnicze Ursus charakteryzują się wysoką jakością, nieskomplikowaną konstrukcją a dodatkowo są wyjątkowo ekonomiczne. Doceniane są przez osoby prowadzące zarówno małe jak i duże gospodarstwa rolne, jak również przez firmy świadczące usługi np. komunalne. Części do traktorów są łatwe do nabycia, a naprawa nie jest skomplikowana, dlatego też dużo osób decyduje się na samodzielną wymianę części Ursus.

Ciągniki Ursus - polska tradycja, wysoka jakość

Szeroki wybór części, maszyn i ciągników Ursus

Ursus oferuje bardzo duży wybór ciągników oraz maszyn rolniczych. Najbardziej popularnymi są obecnie ciągniki nowej serii C, które cechują się szerokim wachlarzem zastosowań. Posiadają bogate wyposażenie dzięki czemu mogą służyć zarówno do prac rolniczych, jak również komunalnych czy transportowych. Dodatkowo są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Znajdziemy tu zarówno ciągniki o małej jak i większej mocy oraz różnych wielkości z obciążnikami i podnośnikami. Znajdziemy w nich modele, które będą mogły pracować na roli, w sadach, ogrodach czy też na ulicach. Ciągniki Ursus radzą sobie w różnych pracach polowych, z pługami jak i również w pojedynkę. Często stosowane są do wyrębu lasów, jak również w gospodarstwach o trudnych warunkach. Są to sprzęty łatwe w serwisie o dużej wytrzymałości.

Ursus –  gdzie kupić części do ciągników i maszyn?

Z pozyskaniem części do ciągników oraz maszyn nie będzie żadnego problemu. Oferuje je praktycznie każdy sklep z częściami do sprzętów rolniczych. Dodatkowo w dzisiejszych czasach można skorzystać z usług internetu. Większość rolników zamawia potrzebne części w sklepach internetowych i samodzielnie naprawia maszyny. Części rolnicze zamawiane przez internet mają równie dobrą jakość jak i te kupione w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo większość z nich oferuje zamienniki, które charakteryzują się niższą ceną, a są równie dobre i również przysługuje na nie gwarancja. Internetowy sklep rolniczy to opcja dla nowoczesnych chcących zaoszczędzić swój czas oraz pieniądze rolników. Znajdziemy tam części praktycznie do wszystkich marek takie jak: łożyska, sprzęgła, zestawy naprawcze silnikowe, osie, instalacje elektryczne, części do skrzyni biegów, maski, błotniki oraz części do zawieszenia. Części są proste i bezproblemowe w montażu. 

Ursus to bardzo popularna marka wśród polskich rolników, która łączy w sobie wysoką jakość wykonania i dobrą cenę. Dodatkowo jest to sprzęt wytrzymały i prosty w naprawie. Natomiast części są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.

Pokaż więcej
Back to top button
Close