Ciągniki New Holland. Co musisz o nich wiedzieć?

Historia przedsiębiorstwa New Holland sięga 1895 roku. Wtedy też w niewielkiej stajni w Stanach Zjednoczonych w stanie Pensylwania został skonstruowany silnik benzynowy. Według dostępnych informacji był to silnik, który charakteryzował się odpornością na niskie temperatury. Początki firmy New Holland to kombajny zbożowe. Aktualnie konsorcjum czterech firm: Ford, FiatAgri, Claeys i New Holland zajmuje się produkcją różnego rodzaju maszyn rolniczych, wśród których najbardziej popularne to ciągniki rolnicze oraz kombajny zbożowe. 

Rozbudowana oferta New Hollanda

New Holland w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów, które dzięki swojej różnorodności będą odpowiadać innym odbiorcom. Wystarczy bowiem spojrzeć na produkty w kategorii ciągniki rolnicze. Wśród nich wyróżnić możemy niewielkie traktory, które idealnie sprawdzą się do wykonywania zabiegów ogrodniczych, a także ogromne, ponad trzystukonne maszyny, które są w stanie pracować na dużych areałach. Podobnie rzecz ma się w przypadku kombajnów zbożowych. Oferta New Holland przygotowana jest z myślą o różnych rolnikach. Nie chodzi tu jednak tylko o wielkość upraw, ale również o tym produkcji rolnej. Marka produkuje zarówno kombajny zbożowe, jak i te przystosowane do koszenia upraw kukurydzy. 

Niezawodność ciągników

Dobre zdanie polskich rolników na temat maszyn New Hollanda jest efektem wieloletniego używania ich produktów. Traktory rolnicze charakteryzują się przede wszystkim dużą wytrzymałością na zmienne warunki polowe. Ten element jest szczególnie ważny dla rolników, którzy posiadają ogromne powierzchnie upraw. Nie mogą bowiem pozwolić sobie na częste naprawy, a co za tym idzie postoje w pracy. Przerwy wymuszone awariami są niepożądane szczególnie podczas żniw, gdzie liczy się każda godzina. 

Jednakże użytkownicy ciągników New Holland nie mogą narzekać na częste awarie. Solidność wykonania tego sprzętu sprawia, że poza okresowymi przeglądami nie wjeżdżają one często do warsztatów. Jeżeli jednak zdarzy się taka sytuacja, to pocieszeniem może być fakt, że New Holland posiada bogatą gamę zamiennych części do ciągników. Dzięki temu zlikwidowanie usterki nie wiąże się z ponoszeniem dużych kosztów. 

ciągniki

Dostępność części zamiennych

Równie ważnym aspektem, który przed dokonaniem zakupu maszyn firmy New Holland biorą pod uwagę rolnicy są właśnie wspomniane części. Warto dodać, że na terenie naszego kraju znajdziemy bardzo dużo sklepów, gdzie od ręki dostępne będą zamienne części do ciągników. To wielki plus, który zostanie dostrzeżony w głównej mierze przez producentów rolnych, którzy wcześniej korzystali z maszyn konkurencyjnych firm. Wiedzą oni dobrze o tym, że wielokrotnie na części zamienne musieli czekać nawet tygodniami. W dodatku New Holland na rynku posiada wiele nieoryginalnych części, które cechują się równie właściwą wytrzymałością co części oryginalne. Kuszące w tym przypadku są również ceny, które zachęcają rolników do wyboru właśnie tej amerykańskiej marki maszyn rolniczych.

Pokaż więcej
Back to top button
Close