Ciągniki Massey Fergusson – dlaczego rolnicy wybierają tę markę?

Massey Fergusson – za co cenimy sobie tę markę?

Firma Massey Fergusson funkcjonuje na rynku już ponad 60 lat, jednak jej historia zaczęła się już 100 lat wcześniej od Odlewni i Manufaktury Maszyn w Newcastle, skąd później przeniosła się do Toronto. I chociaż marka ta jest młodsza od wielu innych producentów, w tym naszego rodzimego Ursusa, jeśli chodzi o produkcje ciągników rolniczych, to jednak podbiła serca ludzi na całym świecie i cieszy się popularnością również w Polsce. Firma Massey Fergusson od dawna posiada renomę i bogatą ofertę maszyn rolniczych od małych ciągników ogrodniczych, po większe maszyny, przeznaczone do gospodarstw wielohektarowych. Firma miała też duży wkład w rozwój ciągników rolniczych, a opracowany w niej trzypunktowy system zawieszenia narzędzi jest obecnie wykorzystywany w znacznej większości produkowanych aktualnie ciągników.

Czym na rynku wyróżnia się firma Massey Fergusson?

Maszyny rolnicze Massey Fergusson są znane ze swojej niezawodności i możliwości działania w każdym terenie. W porównaniu do innych marek ciągników i maszyn rolniczych, maszyny rolnicze Massey Fergusson nie są specjalnie drogie. To samo tyczy się części rolniczych do nich, zarówno nowych, z internetowego sklepu rolniczego, jak i używanych części do maszyn rolniczych. Aktualnie firma zajmuje się głównie produkcją ciągników, zarówno tych małych o mocy ledwie 20 koni mechanicznych, jak i tych większych, o mocy nawet 400 koni mechanicznych. Firma posiada także szeroką gammę kombajnów i pras rolniczych. I chociaż maszyny rolnicze tej firmy nie należą do najdroższych i są raczej proste w obsłudze, to posiadają wiele nowinek technicznych i udogodnień dla rolników. W Polsce Massey Fergusson dużo zyskał przede wszystkim dzięki swojej niezawodności i prostocie. Maszyny rolnicze tej firmy można użytkować przez wiele lat i jeśli robimy to odpowiednio, to niemal na sto procent unikniemy ryzyka awarii. Wiele starszych modeli marki jest dzięki temu wciąż używana w naszym kraju, a maszyny te słyną ze swojej niezawodności. To samo tyczy się oczywiście również nowych ciągników rolniczych tej firmy. Maszyny rolnicze Massey Fergusson posiadają mocne, niezawodne silniki i są również zwrotne, dzięki czemu, mogą pracować nawet w trudnym terenie. Ciągniki te również są proste i tanie w utrzymaniu dzięki swojej niezawodności i tanim zamiennym częściom rolniczym.

Oferta firmy Massey Fergusson

Firma Massey Fergusson posiada bogatą ofertę maszyn rolniczych, takich jak ciągniki rolnicze, kombajny, prasy i tym podobne. W Polsce w przypadku ciągników rolniczych, najbogatsza oferta jest w przypadku ciągników średnich o mocy od 75 koni mechanicznych do 130 koni mechanicznych. Zamienne części rolnicze są dostępne w wielu internetowych sklepach rolniczych i nawet te nowe należą raczej do tanich. Ceny nie są zawrotne, więc nawet jeśli posiadamy jeden ze starszych, bardziej popularnych modeli w naszym kraju, to nie musimy się specjalnie martwić o koszta takiej naprawy, gdyż ciągniki firmy Massey Fergusson są proste w obsłudze i tanie.

Pokaż więcej
Back to top button
Close